Novinky
Novinky u mě

Jeseník přespolák s klukama 2. místo! V sobotu mač se Vsetínem!

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Moje výsledky

Úvod Moje výsledky

V současné době se věnuji pouze fotbalu,běh jsem nikdy netrénoval jen s mičudou,všichni se mě diví jak to dělám,ale opravdu mě nikdy neuvidíte běhat někde po okolí:-)V r.2017 pravděpodobně trošku začnu:-).Snažím se být všestranným sportovcem a zajímavých výkonů dosahuji též v hodu míčkem,na běžkách,ve vícebojích a dokonce i stolní tenis mám rád.Když mám volno od fotbalu,jdu si zkrátka někde zaběhnout a je to:-)

 

 

rok 2019

MU team Uničov-1.HFK 3:5

MU team 1.HFK-Vsetín 6:5

MČR přespolňák 61.místo :-)

Štafeta Šternberk 1.místo

MU team 1.HFK-Baník 6:4

MU team Karviná-1HFK 3:6

Robe VALMEZ 7.místo!!

Olomouc OVOV team 3.místo

Olomouc OVOV ind.3.místo

Prostějov 1KPD team 1.místo

MU team Šumperk-1.HFK 9:3

MU team 1.HFK-Vsetín 6:5

MU team 1.HFK-Přerov 12:0

MU team Bílovec-1.HFK 0:10

MU team 1.HFK-Valmez 6:1

MU team Hlučín-1.HFK 7:1

MU team Třinec-1.HFK 13:1

MU team 1.HFK-Hranice 10:4

MU team 1.HFK-Frýdek 3:6

MU team Opava-1.HFK 15:2

Tu Želatovice 8.místo

Hranice OVOV team 3.místo?

Hranice OVOV ind. 3.místo?

...je toho docela dost v týmech

hraji U13,U14,čekujte výsledky :-)

Podlesácká 5ka 9.místo

Podlesí Open/tenis/2.místo

Šternberk štafeta,rodič 1.místo

Jeseník KK přespolák team 2.místo

 

 

------------------------------------ 

 

 

 

rok 2018

Kuřimský kros 1.místo

Olomouc 1.HFK CUP team 2.místo

Radostice 3.místo

Rájec-Jestřebí 3.místo

Modřice 2.místo

Rohálovská 1.místo!!

Němčice team 2.místo

Brno-2.místo

Brněnský běžecký pohár 2.místo!!

Hranice 3.místo

Šternberk 3.místo

M.Beroun 3.místo

Olomouc DZL 3.místo

ČT FM 2.místo

Olomouc OVOV 2007 1.místo!!

Boskovice 1.místo!!

ŠP Olomouc team 1.místo!!

ŠP Šumperk 1.místo postup Mčr!!

MČR team 6.místo!

Grygov McD team 1.místo

Olomouc McD team 1.místo

Olomouc ČT 1.místo! osobák/nehohodnoceno/

Ostrava ČT osobák 300m!

Hranice SC 6.místo team

Team K.přebor 1.místo!!

Grygov P5 6.místo! 24:20!

Kolo 29 km MKD 2 místo

Uničov 1.místo

Nová Hradečná 1.místo

Šternberk 1.místo

BPDM 2018 1.místo!!

Majetín 5km 2.místo

NR Olomouc 8.místo 22.abs 20:38!

Běhej Valachy 5.místo

Hornická desítka 3.místo!

Jehnice 5.místo

Syrovice 5Km 23:28!

Majetín ST 1.místo

 

 

 

------------------------------------------------- 

rok 2017

Kuřimský kros 2.místo

Zašová team 1.místo

Olomouc team Čajkaréna 2.místo

Němčice team 3.místo

Rájec-Jestřebí 3.místo

Olomouc ČAr 5.místo

Olomouc Šibeník 1.místo

Mořkovice 4.místo

Brněnský běžecký pohár celkově 3.místo!

Hranice 4.místo

Brno ČT 6.místo/51,00/ 1.2007/

Hranice ČT 2.místo 

Boskovické běhy 1.místo!

Olomouc ZŠ Heyrovského štafety 1.místo

Kroměříž ČT 3.místo

Karviná ČT 3.místo

Bohumín ČT 1.místo postup!!!

Prostějov team 9.místo

Slatinice,Grygov McD 1.místo

Šumperk ŠP 1.místo! postup MČR!

Olomouc krajské finále McD 2.místo!

Olomouc ZL 4.místo

Čáslav MČR SP 13.místo

Brno RunTour 1.místo!/146!/

Olomouc JBN 1.místo

Holice team 5.místo

Dub team 2.místo

Zlatá tretra 14.místo/2.2007!/

RunTour Olomouc 3.místo!

Podlesácká 10 5km 5. místo!

Run Přerov 3.místo

Olomouc Běh s klokanem 1.místo

Olomouc Svatý Kopeček team 1.místo

Olomouc I.Kids 2.místo

Frýdek-Místek Hornická 10 3.místo!

Brno-Jehnice 1.místo!!1/58!!

Okrouhlá 2.místo

Šternberk team 1.místo

Velká Bystřice team 2.místo

Šternberk team 06 1.místo

Velká Bystřice team 7.místo

Syrovice 5.místo

Majetín tenis 1.místo

-----------------------------------------------

rok 2016
Kuřimský kros 1.místo
Olomouc team Čajkaréna  7. místo
Olomouc team Čajkaréna  4. místo,nej hráč svého teamu
Nezamyslice team 1.místo
Olomouc team Čajkaréna 1.místo
Karlovská mini běžky klasicky 6.místo
Olomouc team Čajkaréna 2.místo
Rohálovská desítka 1.místo
Noční stopa Valachy 1.místo
Brno-Modřický pohár 1. místo
Brno-Myslivna 1.místo
Neoficiální vítěz Brněnský běžecký pohár/07-08/
SkiTour-JeLyman 3.místo!
Přerov-jarní běh 1.místo
Šternberk-Krajský přebor v krosu 1.místo!
Vyškov-1.místo Čokoládová tretra-postup do finále!!/32,46 s/
Hranice-běh vítězství 1.místo
SkiTour ČR mini běžky klasicky celk.4.místo!
Ostrava RWE KIDS 1 místo 990m!50.tá zlatá!!
Hlučín team 4.místo!/24/
Olomouc Nestlé dětská zlatá liga víceboj 3.místo
Otrokovice Baťov team 1.místo!
Brno RWEK Kids 1.místo abs.vítěz dětí!
Ostrava finále Zlatá tretra 200m 4.místo!!!
Atletická olympiáda mikroregionu Království Velký Týnec 1.místo/míček/
Atletická olympiáda mikroregionu Království Velký Týnec 1.místo/500m/
Velký Týnec team 1.místo/16/
Dub team 5.místo
Podlesí Open - stolní tenis 1. místo
Majetín Královský triatlon 6.místo
Podlesácká 10 1.místo
Zašová mezinárodní fotbalový turnaj team 2.místo! /1.Sparta/
Nová Hradečná-Brádelníček kros 1.místo
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje 1.místo!
Praha Innogy Kids Cup 1.Místo
Blažovice-Svatováclavský běh 1.místo (1/48)!

Uherské Hradiště-Slovácký běh 1.místo

Šternberk-běh parkem podzim 1.místo

Olomouc-Innogy Kids Cup 1.místo

Bučovice-Sokolský běh 1.místo

Hranice-Hranice běhají 1.místo

Hornická desítka kat 2007 1.místo!! Z 58!!

Jehnice 4.místo/1ní v 07/ jednou za čas přišla krize na trati :-)

Hradec Králové team 7.místo

Bílovec team 1.místo

Vranovský žleb 2.místo/1.v 2007/

Olomouc team Čajkaréna 1.místo

Brno-Syrovice 1.místo

------------------------------------------
rok 2015
Slatinice 1.st.6.místo,1. v 2007
Šumperk team 4.místo,nej střelec svého týmu
Olomouc Čajkaréna team 6.místo
Radíkov 1 .místo
Němčice team 5.místo
Olomouc Čajkaréna team 4.místo
Karlovská mini běžky klasicky 7.místo/1.závody/
Lanškroun team 3.místo
Rohálovská desítka 4.místo 1.v 2007
Noční stopa Valachy běžky klasicky 5.místo
Grymov 1.místo
Přerov jarní běh 1.místo z 29! /700m/
Brno přehrada 3.místo aneb 1.ní 3tí místo v kariéře:-)/1.2007/
Prostějov 1.místo
Samotišky 2.místo
Ostrava RWEK 1. místo
Hranice běh vítězství 4.místo/1.v 2007/
Přerov běh Mamut 1.místo
Šternberk krajský přebor v krosu 1.místo
Boskovické běhy 3.místo 200m/1.2007/
Olomouc Nestlé dětská zlatá liga víceboj 2.místo /1.v2007/
Prostějov team 3.místo!
RunTour Olomouc 2.místo!/1.2007/
Brno RWEK 1.místo/700m/
Prostějov Čokoládová tretra 1.místo/100m/
Ostrava Zlatá tretra 14.místo/2.v 07/
Přerov župní přebor v atletice 4-boj 1.místo!
Olomouc Nestlé dětská zlatá liga víceboj /2/-pětiboj! 2.místo /1.v2007/
Atletická olympiáda mikroregionu Království Velký Týnec 1.místo/míček/20 zlatá!
Atletická olympiáda mikroregionu Království Velký Týnec 1.místo/500m/
Prostějov team 3.místo
ČEZ Cup team 7.místo
Bělkovický kros 1.místo
Olomouc-Hudební pětka na dráze 1.místo
Olomouc-Malá cena vytrvalců Olomouckého kraje 1.místo
RunTour Brno 2.místo! /1.v 2007/
Podlesí OPEN/st.tenis/ 1.místo
Uničov-Uničovská maratónka 1.místo
Nová Hradečná-Brádelníček 1.místo
Olomouc- běh s Klokanem 1.místo
Blažovice-Svatováclavský běh 1.místo
Běžecký pohár Olomouckého kraje 1.místo!!
Šternberk- běh parkem 1.místo
Uherské Hradiště- Slovácký běh 2.místo/1.2007/
Olomouc RWEK 1.místo
RWE Kids 2015 neoficiální vítěz
Běhej Valachy 1.místo
Hranice běhají 1.místo
Hornická desítka 1. místo
Němčice team 5.místo
Brno-Jehnice 1.místo/z 61!/
Olomouc-Mikulášský běh. běh 1.místo
Zlín- Zlínský ledovec 1.místo
M.Třebová team 6.místo
Olomouc ČAr team 5.místo
Brno-Vranov 1. místo
Brno-Syrovice 1.místo
-----------------------------------------
rok 2014
Bez jakéhokoliv běžeckého tréninku,pouze fotbal mě přihlásili na první závody...
bylo to přesně 5.5.2014...

1.ní atletické/běžecké/ závody/3/ na jaře,další na podzim...


Olomouc-Nestlé dětská zlatá.liga1 /07/1.!/15/ celk
Olomouc-Nestlé dětská z.liga2 /07/1. /9/ celk
Přerov sokolská župa víceboj  2.místo
Majetín Královský triatlon kolo 5.místo/1.2007/
Přerov Valachiarun 1.místo
Vsetín Valachiarun 1.místo
Nový Jičín běh parkem 2.místo
Šternberk běh parkem 1.místo
RWEK Olomouc 1.místo
Zlín -Pres Valašské kotáry na náměstí 1.místo
Běhej Valachy 1.místo
Otrokovice memoriál J.Podmolíka trojboj 3x1.místo
Jedovnice-běh za Jedovnikým kaprem  800m! 2.místo
Týn nad Bečvou Listoprďák 1.místo
Vyškov Mikulášský běh. 1.místo
Vyškov ---starší--- 8.místo
Olomouc Mikulášský běh 2.místo
Šternberk turnaj(team) 2.místo
Okrouhlá 1.místo
Korňa/SK/ team 3.místo
start za přípravku
SKSOl-současnost
start za přípravku
FKBrodek 2.sezony
tréninky/pár/ SK Přerov Viktorka -podzim

----------------------------------------

Rok 2012
Královský triatlon Majetín
4.8.2012
1.vítězství v kariéře-kolo! :-)